TWORZYMY
Usługi

Analizy przestrzenne (GIS)

ANALIZY PRZESTRZENNE (GIS)  

 

 

Jak pokazuje nasze życie, podejmowane działania decyzyjne w większości odnoszą się do przestrzeni geograficznej – uważa się, że odsetek wyborów jakich dokonujemy, w około 80% kontekst przestrzenny.

 

Prawidłowe rozpoznanie rozkładu danych w przestrzeni dla interesującego nas zjawiska, pozwala na minimalizację ryzyka związanego z podjęciem decyzji lub wyciągnięcia wniosków w oparciu o tzw. przeczucie. W dobie powszechnej cyfryzacji, mamy do dyspozycji obszerne zasoby danych odnoszących się do przestrzeni geograficznej i oprogramowanie umożliwiające ich przetwarzanie.

 

Najważniejszym elementem tego systemu jest człowiek, posiadający wiedzę i doświadczenie pozwalające wydajnie analizować interesujące nas dane oraz odpowiednio zaprezentować ich wyniki. W tym miejscu z pomocą przychodzi nasz zespół, posiadający doświadczenie w gromadzeniu, magazynowaniu, analizowaniu oraz udostępnianiu informacji przestrzennej.

 

W ramach omawianego zagadnienia pracujemy z przedsiębiorstwami z branży środowiskowej, administracją samorządową, jednostkami naukowymi oraz sektorem handlowym

 

Zobacz opinie naszych Klientów 

 

 

Bazując na narzedziach GIS oraz metodach analitycznych wykonujemy m.in.:

 

 

 

Zobacz zrealizowane projekty 

Napisz do nas lub zadzwoń